Bakaláři Absolventi Aktuální jídelníček​

ZÁPIS DO ZŠ (další info v aktualitách na úřední desce)

Zde ↓ vyplňte zápisový list (odkaz bude aktivovaný od 6.3.2024), případně také žádost o odklad. Na zápis do ZŠ přineste zápisový list vytisknutý a podepsaný. Děkujeme

zapisy-online-980x120

Vítáme Vás na stránkách Základní školy, Základní umělecké školy a Mateřské školy, Stochov. Vedené v duchu tradic, ale moderně s dobou. Naším cílem je připravit naše žáky v dnešní globalizované společnosti, předat jim zkušenosti, vybavit je dovednostmi, znalostmi a logickým myšlením, otevřít školu rodičům a spolupracovat s nimi.

Nacházíme se ve městě Stochov, rodišti svatého Václava, nedaleko letního sídla prezidenta České republiky v Lánech. Poskytujeme vzdělání trojího typu – předškolní, základní, základní umělecké. Škola v tomto organizačním složení zahájila činnost 1. ledna 2003 na základě rozhodnutí Zastupitelstva města Stochov z roku 2002.

Pracuje jako příspěvková organizace, která se skládá z těchto zařízení:

Všechny části školy navštěvuje v současné době 1030 žáků, působí zde 69 pedagogických a 25 provozních zaměstnanců.

18_o2_chytra-skola_rgb_logo_basic_dark

nextgenerationeunpomsmt